Heroes
Amanda Annabel Salvatore - ma 16 lat. Mieszka w Londynie ze swoją ciotką i wujkiem. Jej rodzice i siostra zginęli w wypadku samochodowym. Po tym zdarzeniu bardzo zamknęła się w sobie. Kiedyś była miła, wesoła, radosna, zawsze uśmiechnięta. Teraz uśmiech pojawia się na jej twarzy sporadycznie, na szczęście istnieje osoba, która potrafi przywrócić dawną Amandę.
(Od 16 rozdziału 
Nazywa się :Annabel Amanda Foster )

Liam Payne - ma 19 lat. Jest członkiem zespołu One Direction. Jest wesoły, odpowiedzialny i zawsze można zwierzyć mu się z każdego problemu i sekretu. Jest godny zaufania. Ma dziewczynę Danielle


Niall Horan- ma 19 lat i również jest 1/5 One Direction. Ciągle ze wszystkiego się śmieje i zaraża swoim śmiechem innych. Przy nim nie da się smucić.. Jedzenie to to co kocha

Zayn Malik- ma 19 lat i też wchodzi w skład 1D. Jest wesoły, lubi flirtować, ale przed kamerą staje się nieśmiały.

Harry Styles- najmłodszy z 1Direction. ma 18 lat. Jest słodki i ma śliczne zielone oczy. Wszyscy kochają jego loczki.


Louis Tomlinson- najstarszy i najzabawniejszy z One Direction. Ciągle się wygłupia i żartuje. Kocha marchewki i swoją dziewczynę Eleanor. Potrafi rozśmieszyć każdego.

Rita McCover - przyjaciółka Amandy. Chodzi z nią do klasy i ma 16 lat. Jest jedyną osobą spoza rodziny, która wie co się w życiu przyjaciółki. Jest dokładnie taka jak Amanda przed wypadkiem rodziców.
Jest wielką fanką One Direction, ale także ich przyjaciółką od wielu lat.

(Do 13 rozdziału)
Adela - ciotka Amandy. Ma 25 lat i jest jedyną rodziną dziewczyny. Przejęła ona opiekę nad 16 latką i traktuje ją jak siostrzenicę, córkę, siostrę i przyjaciółkę jednocześnie. Mieszka ze swoim narzeczonym Davidem. Jest młodszą siostrą matki Amandy jednak nie wiadomo co się wydarzyło między siostrami i dlaczego całe życie się nie odzywały do siebie.

(Do 10 rozdziału )
 Rebecka - 19 - letnia dziewczyna Zayna. Była i obecna. Jest zarozumiała, niemiła, i 'trochę' plastikowa. Przyjaciele Malika nie przepadają za nią. Bardzo zmieniła się od czasu kiedy pierwszy raz była z chłopakiem, a było to 3 lata temu.


David Foster - Ma 28 lat. Jest narzeczonym Adeli. Ma dobre relacje z Amandą jednak lubią sobie wzajemnie dokuczać. Ma poczucie humoru, jest miły i zawsze uśmiechnięty, ale też opiekuńczy i rozważny. Bardzo kocha Adele i dba o nią i o nastolatkę również.


Austin Miller – 17 latek mieszkający w Nowym Jorku. Chodzi do szkoły wraz z Annabel (dawną Amandą) oraz jest chłopakiem jej przyjaciółki. Przystojny blondyn, na którego lecą wszystkie dziewczyny w szkole. Zakochany w sobie. Bywa zarozumiały. Mimo to jest godny zaufania i potrafi wysłuchać i pomóc w każdym problemie. Jest też zabawny, wesoły i wyluzowany. Kocha sport i samochody. Jego najlepszy przyjaciel to Xavier.

Xavier Miller – chłopak Annabel i przyrodni brat Austina oraz jego najlepszy przyjaciel. Ma 17 lat. Został adoptowany w wieku 2 lat. Jest przeciwieństwem blondyna. Ma ciemne włosy i nieziemskie brązowe oczy. Jest spokojny i tajemniczy, jednak przy bliskich staje się zabawny, wesoły, pełen życia. Nie lubi dopuszczać do siebie obcych ludzi. Tak jak Austin potrafi wysłuchać i pomóc. Jest bardzo wyrozumiały i poza swoją dziewczyną nie widzi świata. Kocha grać na gitarze.

Jasmine McCover – ma 17 lat. Jest przyjaciółką Annabel z Nowego Jorku. Jak każde z nich jest wesoła i zabawna. Zawsze entuzjastycznie nastawiona do życia.  Jej chłopakiem jest Austin, którego zna prawie całe swoje życie. Kłóci się z nim znacznie częściej niż z jego bratem Xavier'em , który również jest jej przyjacielem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz